Повідомити новину

Поширити:

Надзвичайно цікавим, емоційним та непередбачуваним видався фінальний поєдинок першої ліги Тернопільщини сезону-2019/20 між командами «Говерла» (Дубівці, Байковецька громада) та ФК «Великий Глибочок» (Білецька громада) Тернопільського району.
У цьому поєдинку було все, за що вболівальники люблять футбол – красиві голи, пенальті, вилучення, рятівний м’яч на останній хвилині основного часу, два екстра-тайми, автогол і, насамкінець, команди зіграли з аналогічним рахунком (3:2), як це зробили фіналісти Ліги Європи – іспанська «Севілья» та міланський «Інтер». До певної міри це символічно, адже команди на футбольне поле бережанського стадіону виходили під звуки маршу Ліги Європи УЄФА. А бійцівський характер поєдинку та його безкомпромісність, як зазначають у пресслужбі Асоціації футболу Тернопільщини, наводить на думку, що подібний турнір між призерами чемпіонатів районів та володарями Кубків районів потрібен і є на часі.
Що стосується гри, то на її початку активніше діяли футболісти «Говерли», однак змарнували свої нагоди. Натомість ледь не перша небезпека з боку гравців Великого Глибочка завершилася точним ударом Андрія Ониськіва. І, парадокс, коли номінальні господарі поля колектив із Дубівців залишився у меншості (за нецензурні висловлювання червону картку побачив перед собою Андрій Богач) дубівчани пішли ва-банк та на 90-й хвилині були винагороджені за настирність. Микола Гнатишин майстерно пробив штрафний удар – 1:1.
За нічийного рахунку арбітр матчу призначив два додаткових екстра-тайми. У першому з них гравець «Говерли» Ілля Мельник вийшов сам на сам з голкіпером «Великого Глибочка», обіграв його і спрямував м’яча у порожні ворота – 2:1. А на початку другого екстра-тайму команда з Дубівців відзначилася ще раз (Ігор Руденький). Великоглибочецькі футболісти один м’яч відіграли. Точно з лінії штрафного майданчика пробив Владислав Левчик (3:2), однак на більше їх не вистачило.
Отож, «Говерла» з Дубівців стала володарем першої ліги Тернопільщини. Кубок з рук голови Асоціації футболу Тернопільщини Тараса Юрика отримав капітан «Говерли» Андрій Уніят, а футболісти – медалі зі спеціальним гравірування саме під цей поєдинок та три фірмові футбольні м’ячі.
Не залишилися без відзнак і переможені. Гравці ФК «Великий Глибочок» теж були нагороджені медалями та отримали сертифікат на 3 тисячі гривень.