Повідомити новину

Поширити:

Три з половиною кілограмів макової соломки та десять грамів опію вилучили правоохоронці у 37-річного тернополянина. Наркотичну сировину чоловік зберігав за місцем проживання.
За словами тимчасово виконуючого обов’язки керівника підрозділу протидії наркозлочинності ГУ НП в області Михайла Димиди, до поліції неодноразово надходили скарги від невдоволених мешканців будинку, де живе наркоман. Люди жалілися на різкий специфічний запах з квартири, на розкидані у під’їзді шприци та підозрілих людей біля будинку.
Відповідно до рішення суду 24 січня правоохоронці провели обшук помешкання підозрюваного і вилучили макову соломку та опій.
У поле зору поліцейських чоловік потрапляє не вперше. Він упродовж 15 років перебуває на обліку в наркодиспансері, притягувався до відповідальності за майнові злочини, а також – за зберігання, розповсюдження наркотиків та утримання наркопритонів. Три роки тому звільнився з місць позбавлення волі.
Правоохоронці перевіряють причетність тернополянина до  скоєння інших злочинів та незаконного збуту наркотичних засобів, повідомили у секторі комунікації ГУ НП в області. Михайло Димида звертається до людей не бути байдужими і співпрацювати з їхнім відділом. Про факти незаконного збуту, вживання чи виготовлення наркотиків можна повідомляти за адресою: Тернопіль, вул. Валова, 11, каб. №907 або за номерами:(0352) 27-13-81, 27-17-27.
 
Лише спільними зусиллями поліції та громадян можна побороти незаконний обіг наркотиків у місті та області. Анонімність вам гарантуватимуть.