gazpostach

Мешканців Тернопільщини на День Незалежності чекають на БоніphotoНа Тернопільщині відзначатимуть День незалежності України у новому форматі: урочисті заходи пройдуть не в обласному центрі, а у м. Кременець.

Розпочнеться святкування молебнем за Україну у всіх храмах краю о 8 год., повідомляє сайт ОДА.
Відтак о 9 год на горі Бона, яка відома як  нескорена фортеця, урочисто піднімуть державний прапор. Учасники долучаться до Всеукраїнського флешмобу «Співаємо разом Державний гімн України». Також тут вручатимуть паспорти тим, хто народився 24 серпня.
У рамках святкування запланована презентація інформаційно-туристичних знаків, брифінг для ЗМІ, веломандрівка, презентація нових веломаршрутів. Стартуватиме веломандрівка з майданчика біля готелю «Старе місто».

Паралельно з 12 до 15 год в центральній частині Кременця працюють історичні, туристичні, спортивні, молодіжні та культурно-мистецькі локації.
На центральному стадіоні відбудеться товариська зустріч з футболу збірних команд Кременецького і Шумського району, показові виступи бойових мистецтв.
О 13.00 год розпочне роботу містечко мультиспорту, виставка стрілецької зброї, дитячі атракціони. Також відбудеться турнір з пейнтболу.
Комплекс лижних трамплінів. Стрибки з трампліну.

О 16.00 – урочиста хода від готелю «Київ» до РДА. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.
Продовжиться свято концертною програмою за участю місцевих та запрошених аматорських та професійних колективів. У прорамі – виступи-вітання представників влади, ровесників Незалежності, вручення нагород.
Молодь чекає вечірня забава та виступи гуртів Los Colorados, ФІРА, Заслужений артист України Андрій Князь.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*