gazpostach

Мельниця-Подільська громада відзначила День селища210939Таке масштабне дійство за участю усіх 20 населених пунктів, які об’єдналися у Мельнице-Подільську громаду, відбулося вперше. 

Кожне село разом із старостами підготували оригінальні представлення свого населеного пункту з піснями та музиками, які показали під час урочистої ходи. Незважаючи на дощ, свято зібрало багато гостей та учасників.

Кожен населений пункт представив на святі і кулінарні принади з головною для Борщівщини стравою – борщем.

У будинку культури була розгорнута виставка давніх та сучасних вишивок. У переповненій залі відбувся святковий концерт, участь у якому взяли і мистецькі самодіяльні колективи, і професіонали – народний артист України Павло Дворський.

210938– Сьогодні на свято зібралися усі члени вашої єдиної родини – об’єднаної громади. Ви показали, що ваша громада згуртована. Переконаний, що так само згуртовано ви вирішуєте і будете вирішувати питання життєдіяльності громади, обговорювати нагальні питання та шукати шляхи виходу. Адже тільки спільно з владою та активною громадою можна здолати усі труднощі, – наголосив, вітаючи громаду, голова обласної ради Віктор Овчарук. – Попереду дуже багато роботи, щоб кожне, навіть найменше село відчувало позитивні зміни і щодо надання адміністративних послуг, і медичних та освітніх. Зрозуміло, що за рік неможливо усе одразу зробити. Але вірю, що Мельнице-Подільська громада стане успішною та спроможною.

Віктор Овчарук вручив відзнаки «Подяка голови Тернопільської обласної ради» та цінні подарунки активним членам громади.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*