Повідомити новину

Поширити:

1502Тернопільська спортсменка Марія Хлян увішла до п’ятірки найкращих важкоатлеток континенту. Виступаючи на чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 69 кг, спортсменка посіла четверте місце у турнірній таблиці першості з важкої атлетики із сумою двоборства 220 кг. Тобто, Марія стала п’ятою у ривку (98 кг) та четвертою у поштовху (122 кг).
Чемпіонат Європи з важкої атлетики відбувся у норвезькому місті Фьорде. Учасниками турніру були 344 важкоатлети, які представляли 39 країн європейського континенту. Українська збірна посіла на цих змаганнях третє загальнокомандне місце, завоювавши дві золотих і одну срібну медалі.
Додамо, що Марія Хлян – майстер спорту України міжнародного класу, вихованка Скалатської школи важкої атлетики, представляє обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо» України, студентка ТНЕУ.