gazpostach

Мандрівка починається з «Укрпошти»16072Розпочався літній сезон!

А це означає, що багато людей поїдуть у довгоочікувану відпустку на море, студенти – до батьків, діти – у дитячі табори тощо. Всіх цих людей об’єднує одне бажання – швидко, зручно та завчасно придбати квиток на поїзд, літак чи автобус.

Що ви зазвичай робите, якщо живете в маленькому містечку, де немає транспортних кас, а вам вкрай потрібен квиток на поїзд чи літак? Вивчаєте маршрут руху автобусів, сідаєте в транспорт та їдете до районного центру чи найближчого міста, в якому є каси. Витративши багато часу на дорогу, простоявши в черзі до каси, зрештою, якщо пощастить, ви придбаєте потрібний квиток.

Завітавши до найближчого відділення «Укрпошти» як міського, так і сільського, зможете придбати електронний квиток на обраний вами транспорт у будь-якому напрямку перевезень, не витрачаючи зайвого часу, коштів та нервів. Так, саме «Укрпошта» допоможе придбати вам швидко, якісно та комфортно пасажирський квиток для запланованої подорожі.

Замовляючи через «Укрпошту» квиток, ви отримуєте повноцінний електронний проїзний документ, що не потребує обміну в касах вокзалу. Для здійснення посадки на потяг або літак пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний квиток та документ, що посвідчує особу. Завдяки QR-коду, зазначеному на електронному посадочному документі, в електронній базі даних зберігається вся необхідна інформація про пасажира.

Для здійснення посадки в автобус пасажиру необхідно обміняти маршрут-квитанцію на квиток в касі автовокзалу безпосередньо перед відправленням автобуса. Обмін маршрут-квитанції на квиток здійснюється без черг та додаткової оплати.

Адміністрація Тернопільської дирекції «Укрпошти»

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*