26.11.2022 23:46

Повідомити про новину

Поширити:

402У Тернополі відбувся довгоочікуваний фінал спортивного свята «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У фіналі, що відбувся у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3, змагалися сім сімей – переможці зональних етапів.
Усі учасники із запалом виконували завдання спортивних естафет, влучно та швидко відповідали на запитання вікторини. В загальному підсумку найсильнішими та найспритнішими виявилась сім’я Булич: Ігор, Лілія та їхній син Ігор, який навчається у ЗОШ №3. Друге місце посіла сім’я Козак: Віталій, Тетяна та донька Юлія (ЗОШ №23). Третіми були представники родини Літинських: Тарас, Рената та їхня донька Марія (ТНВК «Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука»).
Організаторами заходу виступили Тернопільський міський та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
– Ми зробили усе, щоб змагання проходили у дружній і позитивній атмосфері, були веселими та справедливими, – зазначив директор обласного Центру «Спорт для всіх» Володимир Ванджура.
Переможців нагородили подарунковими сертифікатами від туристичної агенції «Coral Travel» на суми (відповідно) 10 000 грн., 7 000 грн. та 5 000 грн. Інших учасників очікували сертифікати на 1 000 грн.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.