07.02.2023 23:20

Повідомити про новину

Поширити:

260010260011Уже багато років поспіль у нашому краї проходить обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Цього разу він відбувся у Тернополі на майданчику зі штучним покриттям ФСТ «Динамо».
Цьогоріч змагалися сім’ї Козаків, Літинських, Совів,  Перців та Буличів. Після параду відкриття змагань розпочались естафети «Мисливство», «Флорбол»,  вікторина на спортивну тематику «Всезнайко», «Човниковий біг», «Боулінг» та «Садіння і збір картоплі». Кожна родина дуже хвилювалася, намагалася виступити якнайкраще, адже поборотися було за що – сім’я–переможець представлятиме Тернопільщину у фіналі Всеукраїнського фестивалю, який відбудеться з 7 по 10 червня 2016 року в Херсонській області.
Отож, переможцем обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» стала родина Буличів – неодноразовий учасник та переможець схожих змагань у нашому місті. Лілія, Ігор і їхній син Ігорчик виступали за Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Тепер вони гідно представлять наш край на Всеукраїнському фестивалі.
Друге місце завоювала сім’я Козаків (Тернопільська ЗОШ I-Ш ступенів №23), третє – сім’я Літинських (ТНВК «Школа–ліцей №6 імені Назарія Яремчука).
Переможці й призери отримали грамоти, медалі і призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та солодкі призи від  мецената заходу – ТОВ «Галичина Ласунка».
Олена ГИКАВА
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.