Повідомити новину

Поширити:

Майже літнє тепло передбачають цими днями на Тернопільщині. За прогнозами синоптиків, стовпчики термометрів підвищуватимуться майже до 20 градусів тепла. Втім, місцями можливі невеликі дощі.

Як повідомили в обласному гідрометеоцентрі, південно-західна периферія антициклону продовжує формувати погоду нашої області. 12 травня буде хмарно з проясненнями. Обійдеться без опадів. Температура повітря вдень підвищуватиметься до 18° тепла.

«Надалі буде ще тепліше. Проте не забувайте, що ночі все ще холодні. Погоду визначатиме антициклон, тому в більшості областей України істотних опадів не передбачаються. Хіба хвіст атмосферного фронту зачепить невеликими дощами північний схід та північ. У пʼятницю переважатиме суха погода, лише вдень може підбігти хмарність з парочкою крапель, але навряд чи це вплине на наше радісне відчуття – все ж нарешті йде тепло», – повідомила синоптик Наталка Діденко.

За попередніми прогнозами, наступного тижня погода також буде теплою. Стовпчики термометрів перевищуватимуть двадцятиградусні позначки.