gazpostach

Майже 130 млн. грн.на ремонт доріг ТернопільщиниПерший заступник голови облдержадміністрації  Іван Крисак провів нараду щодо забезпечення проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування.

Розглянуто питання щодо забезпечення поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення у 2016 році за рахунок коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 374, якою передбачено фінансування для області з Державного бюджету  в розмірі 129,6 млн. гривень.

Враховуючи що обов’язковою умовою виділення коштів з Державного бюджету є виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів, видатків в обсязі не менш як 10 відсотків, прийнято рішення рекомендувати органам місцевого самоврядування визначитись із можливістю  відповідного співфінансування, повідомляє сайт ОДА.

В нараді взяли участь представники управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження,  департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області, Головного управління  Державної казначейської служби України, в області, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Тернопільський облавтодор».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*