gazpostach

Магістралі вічності Олександри Розвадовської6021Днями у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» відбулася творча зустріч з поетесою і авторкою власних пісень з Теребовлі Олександрою Розвадовською.

Теребовлянка пані Леся презентувала у Тернополі свою другу книгу – поетичну збірку “На магістралях вічності”. До нею увійшли вірші різної тематики – про Батьківщину, рідну Теребовлю, про одвічні почуття – кохання, добро.

За освітою Олександра  Розвадовська – товарознавець, довго працювала за фахом, але завжди знала та відчувала, що є людиною творчою, тому уже у зрілому віці почала писати поезії,  співати власні твори. Відтак на творчому вечорі  пані Леся традиційно виконала чимало  своїх пісень.

Як розповіла пані Леся, вона постійно  народжує  все більше й більше віршів.  До них додалися пісні та оповідання. Пише не щодня, але  уже як візьметься за вірш, то працює над ним  кілька днів, поки не створить його бездоганним. Кожен вірш у результаті є дуже дорогим для жінки. Кожна пісня – щирою та мелодійною. Такою, сподівається, її сприймають і слухачі.

А читачі  збірки під назвою “На магістралях вічності” Олександра Розвадовська, надіється, зможуть зрозуміти її поетичну душу,  аджу кожен вірш ллється з її серця.

До слова, до друку Леся Розвадовська готує і  збірку оповідань, яка називатиметься “Вибрики льосу”. Перша  книга  була про котів, яких жінка просто обожнює.

А ще Леся Розвадовська   любить музику, зокрема зарубіжну – Гарі Мура та Вітні Х’юстон. Пише пісні і вірші, які, як каже, уже прийшлись до душі багатьом її землякам. Сподіваається, що вітрила творчості не покидатимуть її і надалі, відтак вона зможе створити ще чимало цікавих поетичних, прозових та музичних творів.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*