gazpostach

Литовці зацікавилися розробками науковців з ТернопілляДелегація Литви зацікавилася розробками науковців Тернопільського національного педагогічного університету ім. В Гнатюка (біотеплогенератори різних потужностей). Вони виявили бажання співпрацювати у питаннях створення техноцентру з енергоефективності та енергозбереження.
Про це на сайті ОДА повідомив начальник управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації Василь Ясіновський під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій.

«У рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2016» представники делегацій з Словаччини Словенії, Польщі виявили зацікавленість у проектах виробництва та використання альтернативних видів палива, – констатував Василь Ясіновський. – Сподіваємося, що разом зможемо реалізовувати різні проекти у цій сфері».
Він поінформував, що у рамках форуму, під час панельної дискусії «Енергоефективність та альтернативні види енергії» було представлено низку перспективних проектів : «Біотеплогенератори малої потужності (від 20 кВт до 50 кВт) з термоелектричним модулем для автономних систем електроживлення», «Біотеплогенератори для сушіння зернових», «Теплогенератор – утилізатор», «Створення техноцентру з енергозбереження та енергоефективності», «Організація виробництва торфопродукції в області», «Використання деревної біомаси: найоптимальніше вирішення питання енергетичної незалежності», Бережанський район. “Будівництво лінії з виробництва паливних пелет з біомаси рослинного походження в Лановецькому районі”, «Енергоефективний Вишнівець на основі альтернативних джерел енергії».
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*