Повідомити новину

Поширити:

27 березня у Тернополі відбулася зустріч громадськості з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.

«Національне антикорупційне бюро України завжди готове до діалогу і співпраці з громадськістю. Тому сьогодні в Тернопіль ми приїхали для того, щоб цей діалог підтримати і покращити. Громадськість – це наші партнери. Адже лише спільними зусиллями ми можемо домогтися того, чого прагнемо – подолати корупцію в Україні. Наша команда кожного дня робить впевнені кроки, щоб побороти це негативне явище, але спільна позиція, спільне бачення має бути у всіх свідомих громадян. Тоді ми зможемо збудувати ту країну, за яку боролися і за яку виходили на Майдан», – наголосив Тарас Лопушанський.

Директор Львівського територіального управління НАБУ під час зустрічі розповів про результати роботи Бюро за 2016 рік, обговорив з присутніми проблематику регіону, опісля провів особистий прийом громадян.

Тарас Лопушанський наголосив, що юрисдикція теруправління поширюється на вісім областей – Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку.

«Щоб наша робота була ефективною, потрібно регулярно комунікувати з представниками громадськості всіх областей, що входять до юрисдикції Львівського територіального управління», – резюмував Директор Львівського територіального управління НАБУ.

Довідково: 10 грудня 2015 року директор НАБУ Артем Ситник підписав наказ про створення Львівського територіального управління. 14 грудня 2015 року розпочався відкритий конкурс з обрання його керівника. 7 червня 2016 директором Львівського теруправління НАБУ призначено юриста Тарас Лопушанського. Він став переможцем конкурсного відбору з-поміж 47 кандидатів, повідомляє прес-служба ОДА.