Повідомити новину

Поширити:

Хочете здивувати на свято своїх друзів, родичів, знайомих? Подаруйте їм крафтовий сир у гарному упакуванні! У цьому переконалися учасниці чергового засідання клубу «Жіноча справа», що діє у Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості, поспілкувавшись з гостею клубу Тетяною Бельмою – молодою бізнес-леді з м. Ланівці.
Історія створення невеликого сирного бізнесу цієї дивовижно позитивної жінки вражає та надихає. Медик за освітою, мама двох діток, Тетяна після декретної відпустки розпочала виготовлення сиру в домашніх умовах.
«Як все розпочалось? Якщо коротко – декретна відпустка, карантин, ідея, перша грудочка сиру. Найпершими експертами готової продукції стали рідні, потім друзі, далі знайомі друзів. Асортимент сирів поступово розширювався – це виготовлення крафтових молодих м’яких і напівтвердих сирів із коров’ячого молока з додаванням трав, зерен та спецій», – розповіла Тетяна Бельма.
За півроку роботи молода жінка зайняла свою нішу серед підприємців району, завоювала чудову репутацію, постійних клієнтів. Вона постійно розвивається, бере участь у різноманітних ярмарках, виставках, конференціях, має свою сторінку в Інстаграм. Це дає можливість презентувати себе і свою продукцію, знайомитись із цікавими людьми, ділитися досвідом і самій навчитися в інших.
Щира та відверта історія започаткування власного бізнесу не залишила байдужою жодну учасницю клубу. Ця зустріч стала яскравим прикладом пошуку себе, свого місця в суспільстві, змусила поставити собі питання: що я хочу, що я можу?
Жінки щиро подякували Тетяні Бельмі за цікаву, конструктивну та мотиваційну розмову, а безробітна Тетяна Воронюк подарувала підприємиці підкову на щастя та успіх, виготовлену власними руками. Можливо, це наступна історія успіху?
 

Теги: ОЦЗ