07.02.2023 23:54

Повідомити про новину

Поширити:

415У Тернопільській обласній філармонії днями відбулося два знакових концерти. У середу, 13 квітня,  до нашого міста  завітав  академічний театр музики, пісні і танцю “Зоряни” з міста Кіровоград (художній керівник – народна артистка України Антоніна Червінька).
А у четвер тернополян та гостей міста у концертній залі обдарували духовною програмою “Агнець Божий” . Концерт відбувся за участі  камерного хору та камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії.
Насиченими будуть і наступні квітневі дні. На 20 квітня заплановано  концерт симфонічного оркестру обласної філармонії (диригент – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль). Солісткою буде Олеся Киба з Португалії. Прозвучать твори Шумана, Бетховена, Рахманінова та концерт для фортепіано з оркестром.
21 квітня  відбудеться  концерт академічного камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії (художній керівник і диригент – народний артист України Юрій Гіна). 24 квітня виступить камерний оркестр обласної філармонії з продовженням циклу концертів музикотерапії  “Зцілення музикою” (диригент – Андрій Голодрига). Музика Моцарта, Вівальді, Гріга подарує  хороший настрій.
На концерт духовної музики “Пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи” у виконанні камерного хору обласної філармонії (головний диригент  – народний артист України Богдан Іваноньків) тернополян та гостей міста запросять  26 квітня.
Галина ВАНДЗЕЛЯК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.