Повідомити новину

Поширити:

Ще 2019 року наш земляк Дмитро Підручний став першим чемпіоном світу в історії українського чоловічого біатлону. І ось нарешті 28 серпня, з нагоди святкування 480-ої річниці з дня заснування міста Тернопіль, відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів на квартири. Серед щасливчиків і Дмитро Підручний!
Одразу після вручення сертифіката спортсмен поділився враженнями:
– Приблизно місяць тому я дізнався, що у мене все-таки буде квартира. Звичайно, були позитивні емоції, але минуло вже півтора року відтоді, як я став чемпіоном світу. За цей час ми почали будувати будинок… Звичайно, до завершення будівництва ще дуже-дуже далеко, але перші кроки зроблені. Зізнаюся, на квартиру вже й не сподівався, не думав, що вийде її вибороти. Дуже багато допоміг український борець греко-римського стилю, народний депутат Жан Беленюк. Також я дуже вдячний президентові Тернопільської регіональної федерації з біатлону Віктору Щурові, адміністрації Президента, а також міському голові Тернополя Сергію Надалу. Не можу не подякувати і Федерації біатлону України, на чолі якої стоїть Володимир Бринзак, який також доклав чимало зусиль, аби моя родина відчула і цю радість.
До речі, будинок вже зданий в експлуатацію, має номер і Дмитро Підручний знає номер своєї квартири. Тому з наступного тижня може йти укладати угоду, а також робити документи на право власності. А тоді вже думати і про налагодження житлових умов. Сподіваємося, Дмитро  передбачить у помешканні і чималенький куточок для вже завойованих і ще майбутніх нагород.
А вони обов’язково будуть, адже після отримання сертифіката український біатлоніст написав у соціальних мережах: «Ця нагорода є додатковою мотивацією для мене і молодих спортсменів, які бачать, що держава підтримує і цінує наші досягнення. Вона дає нові сили рухатися вперед і отримувати нові нагороди для нашої Батьківщини і Тернопільщини».