gazpostach

Куди на заробітки їдуть українці?134Українців запрошують на роботу в Казахстан і Азербайджан. Потрібні фахівці з роздрібної торгівлі, маркетологи, керуючі ресторанами. Пропонують $2-10 тис. на місяць. Про це Gazeta.ua повідомив Дмитро Толмачов, експерт міжнародної компанії з працевлаштування.

“Азербайджан готується до міжнародної виставки. Потрібно багато людей, які знають як просувати бізнес, працювати з роздрібом. Там беруть саме фахівців. Українці їдуть суто аби заробити. За рік-два вони повертаються. Ніхто не планує залишатися там на довгий термін”, – каже експерт.

В Казахстані потрібні керівники підприємств із досвідом роботи, гравці міжнародних бірж. Найбільш масово українці їдуть на заробітки у Росію та Польщу.

“У Росії кількість наших заробітчан не зменшилась. Просто менше їдуть працювати до Москви. Там умови стали жорсткими, постійно перевіряють наявність дозволу на роботу. В Росію продовжують їхати на заробітки жителі прикордонних регіонів України. На батьківщину повернулася частина заробітчан із Росії, хто не зміг змиритися з ворожим ставленням до своєї країни”, – додає він.

Також українці їдуть працювати в Італію, Чехію, Іспанію, Німеччину, Ізраїль, США, Канаду та ОАЕ. Переважно задіяні у сфері обслуговування, торгівлі, промисловості та на сезонних сільгоспроботах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*