Повідомити новину

Поширити:

Схоже ФК «Плотича» з Тернопільського району має намір виграти у 2020 році всі трофеї, в яких бере участь. Спершу футболісти перемогли в обласній лізі чемпіонів, згодом забрали до клубного музею суперкубок серед районних команд, переможців ліги чемпіонів та ліги Тернопільщини. І ось черговий трофей – кубок Тернопільського району імені Івана Вишневського. 
Як повідомили у пресовій службі Асоціації футболу Тернопільщини, фінал кубка відбувся на стадіоні села Шляхтинці між чемпіоном району – ФК «Плотича» та срібним призером – «Поділлям» з Великої Березовиці. Цікава гра закінчилась перемогою плотичан – 3:1. Голи в їхньому складі забили Василь Рибак, Микола Когут та Аджей Бернард, у суперників відзначився Іван Абрамець.
Нагадаємо, кубок Тернопільського району названо на честь  уродженця с. Лучка Івана Євгеновича Вишневського, радянського та українського футболіста, тренера, майстра спорту з 1984 року. Наш земляк був срібним призером чемпіонату Європи в складі збірної СРСР (м. Мюнхен), чемпіоном СРСР (1988, «Дніпро»), володарем Кубка СРСР, срібним призером першості Туреччини («Фенербахче»). Виступав за команди майстрів «Нива» (Вінниця), «Спартак» (Москва), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Фенербахче» і «Сариєрспор» (Туреччина). В останні роки життя працював тренером «Дніпра».