Нарешті визначилися всі півфіналісти Кубка Тернопільської області з футболу. До бучацького “Колоса” та “Медоборів” із Зеленого на Гусятинщині минулого тижня додалися “Нива” з Теребовлі й Тернопільська “Агронива-ТНПУ”.
о речі, у вихід до півфіналу саме тернопільської команди вже мало хто вірив. Адже в першому (домашньому) матчі “Агронива-ТНПУ” поступилася “Поділлю” з Васильківців Гусятинського району 1:2. Та футбол тим і цікавий, що є непередбачуваним і в ньому майже завжди перемагає сильніший. От і тернополяни зуміли зробити те, у що не вірили більшість футбольних фахівців. 29 липня футболісти “Агрониви-ТНПУ” зуміли після домашньої поразки впевнено перемогти на виїзді (4:1) та пробитися до півфіналу кубкових змагань.
Активніше матч розпочали господарі. Гарматного удару метрів з 22-х уже на другій хвилині завдав Роман Жига, але голкіпер “Агрониви-ТНПУ” перевів м’яча на кутовий. А от тернополяни відкрили рахунок саме зі стандарту. Після подачі з кутового Андрій Мартинюк ударом головою поцілив у “дев’ятку” (0:1). Другий гол став наче копією першого. На 35-й хвилині тернополяни знову отримали право на кутовий і вдруге ним скористалися. Цього разу влучно пробив головою Андрій Засєдко (0:2). “Подоляни” ж використовували зброю дальних ударів, але на сторожі воріт гостей надійно стояв Дмитро Загурський.
Вже на першій хвилині другого тайму гості отримали право на одинадцятиметровий удар. Пенальті взявся пробивати штатний пенальтист тернополян Юрій Заставецький, однак переграти кіпера “Поділля” не зумів. Однак уже незадовго Заставецький виправив свою помилку. Юрій потужно пробив зі штрафного, м’яч рикошетом від когось з оборонців залетів у ворота “Поділля” (0:3). Отримавши комфортну перевагу в три м’ячі, тернопільська команда трішки розслабилася і пропустила м’яч у свої ворота, коли невдало створювала положення поза грою. Роман Мельник – 1:3. І все ж крапку в матчі поставили гості. Вони організували швидку контратаку і Михайло Войцещук влучно пробив у дальній кут воріт – 1:4.
Тепер у півфіналі на тернополян очікує бучацький “Колос”. Суперники минулої неділі зустрічалися в чемпіонаті області, представники обласного центру поступилися 1:2. Та, як бачимо, “Агронива-ТНПУ” вміє виносити з поразок уроки.
Відповідно, “Медобори” із Зеленого на Гусятинщині очікували на переможця пари “Агрон” (Великі Гаї) – “Нива” (Теребовля). До речі, теребовлянці у першому чвертьфіналі перемогли на виїзді – 0:1. Пам’ятаючи про це, футболісти з Теребовлі в повторному матчі зіграли у прагматичний футбол, подбавши про безпеку власних воріт. Це, власне, і принесло їм потрібний результат. Голів вони не забили, але й не пропустили. А гості, яким обов’язково потрібно було відзначатися, не зуміли нав’язати суперникові свій футбол. “Агрон” практично не створив біля воріт “Ниви” нічого небезпечного і змушений був зійти з кубкової дистанції.