gazpostach

Крисак пообіцяв віддати бійцям АТО понад 80 гектарів землі12001Вже майже рік бійці АТО борються за 84 га землі на вулиці Львівській. Наразі земельна ділянка належить ТНЕУ, проте тривалий час у навчальному закладі не можуть зібрати всіх документів, аби передати її бійцям.

Сьогодні, 11 липня, в університеті відбулося засідання робочої групи за участі «АТОшників» і, здається, справа зрушила з мертвої точки. Принаймні на це сподіваються активісти, пише ternopoliany.te.ua

«З вересня 2015 року ми займаємося питанням виділення земель для учасників АТО. Спочатку хлопцям обіцяли дати землю, як тільки така знайдеться. Земля знайшлася, але бійці досі не можуть її отримати, – розповіла голова правління «Всеукраїнського громадського об’єднання учасників АТО Галичини» Ружена Волянська. – Нещодавно відбулися збори трудового колективу ТНЕУ, де всі погодилися передати землю АТОшникам. Але пройшло три тижні і ТНЕУ та міська рада знову забула про нас. Тож ми вкотре вирішили про себе нагадати.

Сьогодні попросили ректора ТНЕУ нас прийняти. В іншому випадку думали ночувати у приймальні. Проте на крайнощі йти не довелося. Зустріч відбулася, на яку ми запросили представника земельного відділу міськради – Віктора Кібляра. А також представника «Галицьких земель». Це землевпорядник, який виробляє документацію по землях для ТНЕУ. Засідання тривало близько 15 хвилин, але ми встигли чітко окреслити план дій та домовитися про наступні зустрічі».

У середу, 13 липня, о 10:00 активісти знову прийдуть під стіни ТНЕУ. На той час має бути готова довідка про всі господарські володіння ТНЕУ. Без такого документу землевпорядник не може розпочати виготовлення потрібної документації.

«Ця довідка мала бути готовою давно. Але ректор ТНЕУ не знав, що її потрібно оформити. Сьогодні ж він зобов’язався це зробити. Наступна зустріч буде 27 липня з землевпорядником та представником міськради. На цій зустрічі має відбутись нотаріальна передача земельної ділянки площею 84 га учасникам АТО».

Проте у справі є ще один нюанс – зараз цю землю орендують під жнива.

«Ректор неофіційно попросив, щоб ми почекали до завершення жнив. Ми люди і все розуміємо. Проте хлопці самі приймуть рішення чи чекати ще до січня чи ні. Але, якщо ректор дасть нотаріальну відмову від цих земель, то думаю, що і до 1 січня почекаємо», – підсумувала Ружена Волянська.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*