28.02.2024 01:36

Повідомити про новину

Поширити:

КримЕкс-тренер ялтинського клубу «Перлина» Іван Марущак став президентом ФК «Тернопіль». Представляючи його, почесний президент ФК «Тернопіль» Сергій Надал зазначив, що Іван Марущак допоможе розвивати клуб і частково долучиться до його фінансування.
«Дуже важливий момент – сила рідної землі. Де народився, там і знадобився. Доля кидала мене 20 років по всьому світу. Я здобув великі знання, досвід і тепер маю можливість тут, на рідній Тернопільщині, реалізувати дуже хорошу ідею під назвою ФК «Тернопіль», – заявив Марущак.
Нагадаємо, що після псевдореферендуму, що відбувся в Криму в 2014-му році, ялтинський клуб «Жемчужина» на чолі з Іваном Марущаком відзначився участю в так званому «матчі дружби» з грозненським «Тереком-2», що відбувся 4-го квітня 2014-го року в столиці Чеченської республіки. Керівництво «Жемчужини» тоді зайняло антиукраїнську позицію: «Ми розуміємо, що участь СК «Жемчужина» в цій події покладає на клуб велику відповідальність. І ми готові з честю представити спортивне обличчя наймолодшого суб’єкта Російської Федерації – Республіки Крим».
Тоді поєдинок з «Тереком» завершився нічиєю 2:2, а після гри Марущак у коментарі висловив подяку Рамзану Кадирову і «кримському уряду».
«Ми дуже пишаємося і щасливі, що ідея матчу дружби реалізується. Це вище, ніж футбол, вище, ніж гра. Це – матч дружби між Кримом і Чеченською республікою», – заявив тоді Марущак.
А нині він став президентом ФК «Тернопіль» і є депутатом Тернопільської обласної ради. Член фракції Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Працює у постійній комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. А головним своїм завданням у клубі бачить збереження муніципалів у першій лізі.
«Нині дуже відповідальний для нашого футболу час, оскільки на Тернопільщині залишилася лише одна професійна команда. Дуже важливо всім об’єднатися і не просто зберегти професійний футбол, а зробити так, щоб він розвивався. Бо якщо буде професійний футбол, буде і юнацький, дитячий, і навіть масовий, – зазначив Іван Марущак.