gazpostach

“Креатор-Буд” під керівництвом Ігоря Гуди облаштує відпочинкові та зелені зони на площі Героїв Євромайдану778Зелені острівці, зони відпочинку та фонтан незабаром з’являться на оновленій площі Героїв Євромайдану у Тернополі. Основні роботи вже виконано, зокрема, проклали підземні комунікації, вклали бруківку, зробили основу під пам’ятник Героям Небесної сотні. Всі роботи за власний кошт виконала будівельна компанія “Креатор-Буд” під керівництвом Ігоря Гуди.

Зараз площа очікує на головний елемент — пам’ятник. Нагадаємо, в нашому місті двічі проводили конкурс на кращий проект пам’ятника Героям Небесної сотні. У бліц-конкурсі перемогу отримала робота скульптора, заслуженого художника України Романа Вільгушинського та заслуженого архітектора України Івана Жовнича. Висота композиції становитиме 9 м (без постаменту), а сама фігура – майже 3 м. Композиція символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака, як невинної жертви, та Ангела – символу слави Героїв Небесної сотні. Зробити пам’ятник і площу, як символ вдячності героям, запропонували тернополяни. Втім, на благодійний рахунок коштів майже не надійшло, тому на пам’ятник з міського бюджету виділили два мільйони гривень, ще кілька мільйонів необхідно було на реконструкцію площі. Виконати роботи погодилася будівельна компанія “Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди.

Роботи над пам’ятником тривають, а тим часом на площі проведуть завершальні роботи.
— Будуть т.з. декоративні острівці, клумби, деякі стануть зеленими оазами, одна клумба буде перероблена під фонтан, туди від бібліотеки буде відпочинкова зона, гарні лавочки, освітлення, — розповів архітектор Ігор Гордій.

Пан Гордій зауважив, що відповідно до тематики, площа не буде розважальною, а всі оздоблювальні роботи виконають в офіційному стилі, адже поруч є музей, неподалік буде діловий центр.

— Ми очікуємо, що площа стане важливим місцем в Тернополі: тут проводитимуть різні заходи, вшановуватимуть пам’ять наших Героїв, — додав Ігор Гордій.

Архітектор пишається тим, що працює над втіленням цього проекту і схвалює рішення директора будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігоря Гуди, який надав кілька мільйонів гривень на виконання усіх необхідних робіт.

— Площа Героїв Євромайдану має бути візитівкою Тернополя, адже – це символ. Це – подяка усім нашим Героям, які пожертвували найціннішим — власним життям. Це подяка тим, хто, не замислюючись, відстояв революцію Гідності, тим, хто покинув сім’ї та роботу і пішов боронити Батьківщину на сході. Також це – символ вдячності усім волонтерам, які, не покладаючи рук, продовжують працювати і робити все для того, щоб допомогти у боротьбі. Виконати всі роботи для нас було принципово і дуже важливо, — зазначив Ігор Гуда.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*