gazpostach

«Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди – генеральний партнер Дня міста у Тернополідиректор-компан¦¬-Креатор-Буд-гор-ГудаРізноманітні квести, майстер-класи, спортивні естафети, свято меду та букетів, змагання з аквабайку й концерти популярних українських виконавців відбудуться в Тернополі до Дня міста. Святкові заходи стали можливими завдяки ентузіастам, які долучились до організації, соціально відповідальним підприємцям, котрі допомогли фінансово.

Будівельна компанія “Креатор-Буд”, що працює під керівництвом Ігоря Гуди, – генеральний партнер святкових заходів. Також “Креатор-Буд” підтримує відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності.

Така співпраця, за словами начальника управління культури Тернопільської міської ради Олександра Смика, є взірцем соціально відповідального підприємництва. Саме “Креатор-Буд” подає приклад співпраці влади міста й бізнесу і не стоїть осторонь міського життя.

– Тернопіль – колиска українського націоналізму, патріотизму й героїзму,  тому День міста  – свято усіх патріотів, – каже директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда. Саме Тернопіль ще за радянських часів першим підняв прапор України над міською радою. Тернополяни одними з перших вийшли на Майдан під час революції Гідності, а потім  пішли захищати нашу країну в АТО. Символічно, що ми святкуємо і День незалежності, і День міста. Сьогодні чудово розуміємо ціну нашої волі та усвідомлюємо, що незалежність ми здобули завдяки мужнім, розумним і патріотичним тернополянам. Кажучи про ці свята, я хотів би подякувати усім тернополянам, які долучились до розбудови нашої країни, котрі стали на захист українських кордонів, які від початку революції допомагають бійцям, – зазначив Ігор Гуда.

Керівник компанії “Креатор-Буд” додав, що Тернопіль набув чітких рис красивого європейського міста, він розвивається.

– Я бажаю усім тернополянам злагоди, добробуту, божого Благословення і миру, – додав Ігор Гуда.

Нагадаємо, “Креатор-Буд” долучається до соціальних проектів, серед них і підтримка навчальних закладів, бійців АТО, і закупівля обладнання для лікарень, і допомога літнім людям.

Також на рахунку “Креатор-Буду” облаштування за кошт компанії різноманітних об’єктів благоустрою. Так, з ініціативи Ігоря Гуди, реконструкцію площі Героїв Євромайдану здійснили теж коштом будівельної компанії.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*