gazpostach

Край можливостей та перспектив: Тернопільщину гідно представили у Торгово-промисловій палаті УкраїниЗ ініціативи голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка в Києві на базі Торгово-промислової палати триває Invest Forum 2021 під гаслом «Тернопільщина: кластер можливостей».
 
До роботи форуму долучився голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, дипломати та представники науки і бізнесу.
Очільник Тернопільщини відзначив, що амбітні плани вдасться реалізувати лише спільними зусиллями місцевої та центральної влади.
– Наш успіх залежить від спільної роботи – команди на місцях, представників громад, депутатського корпусу, адміністрації, обласної ради. Важливим аспектом є й повна підтримка з боку центральної влади, – зазначив Михайло Головко. – Тернопільщина – потужний регіон, який знаходить у центрі Західної України. Це – край з багатими природними ресурсами, екологічно чистим навколишнім середовищем, неабияким економічним потенціалом та туристичними локаціями. Саме в нас, на Тернопільщині, знаходиться третина усіх замків України. Ми відкриті до інвестицій, до пропозицій з боку наших іноземних партнерів.
null


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*