gazpostach

Козлів стає європейським

Козлівська об’єднана територіальна громада, що в Козівському районі, поступовими кроками продовжує реалізовувати власні задуми та вирішувати соціальні проблеми, які накопичувалися роками, а отже, рухатися до успіху. Нині у Козлові тривають ремонтні роботи, завдяки яким центр селища перетворюється на красиве та зручне для людей місце. Там відбувається заміна старих тротуарів на нові – сучасні та комфортні. Половина роботи на цей час уже зроблена. Мешканці селища висловлюють слова вдячності організаторам, виконавцям і спонсорам цих робіт – голові громади Володимиру Коліснику та керівнику місцевого ТОВ «Агропродсервіс Інвест» Юрію Малюті.

– Про заміну тротуарів у центрі селища йшлося давно, – розповів голова Козлівської громади Володимир Колісник. – Це питання я намагався вирішити першочергово ще з 2002 року, відколи очолив селищну раду, але, на жаль, досі не вдавалося цього зробити. Річ у тім, що центральна дорога разом із тротуарами є державного значення, відповідно, її ремонт має здійснюватися за державні кошти. Ми неодноразово зверталися до керівників облдержадміністрації з проханням відремонтувати тротуари, однак завжди отримували відповідь про відсутність коштів.

Давню мрію селищного голови та всіх мешканців Козлова погодився реалізувати ініціативний і діловий директор ТОВ «Агропродсервіс інвест» Юрій Малюта, який узяв на себе всі витрати на проведення робіт. Навіть більше, крім встановлення тротуарів, керівник агрофірми облаштовує автобусну зупинку та під’їзд до неї. Тротуар з одного боку дороги на сьогодні вже зроблено. Приблизно за місяць планують завершити всі роботи. Загальна довжина тротуарів, які повністю будуть відновлені, становить приблизно 750 погонних метрів. Ширину збільшили до 1 м 70 см. Тепер там вільно можуть пройти двоє людей, або ж мами з колясками. Крім того, центр стає красивішим і затишнішим.

Володимир Колісник висловлює щиру вдячність Юрію Малюті, який допомагає громаді не вперше. Окрім того, що податки агрофірми становлять левову частку бюджету громади, її керівник постійно допомагає вирішувати чимало інших питань щодо побуту, ремонту й благоустрою селища та сіл громади.

Принагідно варто сказати і ще про одну важливу справу Юрія Станіславовича. У переддень Дня Незалежності України на центральній садибі підприємства над зерноелеватором на висоті 40 метрів (а це найвища точка Козлова) замайоріло велике національне полотнище, що символізує гордість української нації і споконвічні її миролюбиві кольори – безмежну синь небес і золото хлібних полів.

Любов ТИМЧУКBe the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*