gazpostach

Ковід вгамувався. Чи надовго?За 6 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  262 виклики до пацієнтів, здійснили 83 госпіталізації; з них по  Тернополю –  102 виклики, госпіталізовано 24 пацієнти. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  6 вересня  зафіксовано 14 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 7 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 6 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 17 пацієнтів10 госпіталізовано.

6 вересня для швидкої допомоги було щедрим на ДТП. Так, о 23.57 медики районної швидкої допомоги виїжджали у Чортків, на вул. Бандери, де надавали допомогу 19-річній студентці, яка потрапила у ДТП. Дівчина переходила дорогу в неналежному місці, створила аварійну ситуацію й потрапила під машину. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, січеною раною носа та забоями потерпілу шпиталізовано у райлікарню.

6 вересня о 20.24 районна бригада швидкої виїжджала у с. Варваринці Теребовлянського району, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок травмувалися 26-річний чоловік та 25-річна жінка. Обох потерпілих із закритими черепно-мозковими травмами та забоями шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.

7 вересня о 2.33 бригада районної швидкої виїжджала у Кременець, на місце ДТП. Водій легкового автомобіля виїхав на зустрічну смугу, де врізався у фуру. На щастя, зіткнення було не смертельним. Унаслідок сильного удару 21-річний водій отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки, садна та у стані алкогольного сп’яніння був шпиталізований у Кременецьку райлікарню. 20-річна пасажирка отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом в ділянці правого гомілково-ступневого суглоба й теж була шпиталізована у Кременецьку райлікарню.

7 вересня о 1.53 уже в Тернополі бригада швидкої виїжджала на вул. За Рудкою, на місце зіткнення двох автомобілів. В аварії постраждала пасажирка 1993 р.н., яка внаслідок удару отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та перелом шийного відділу хребта. Її шпиталізовано в університетську лікарню.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

       

  

 

  

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*