gazpostach

Коронавірус втрутився у біатлонГоловний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра оголосив склад чоловічої і жіночої команд на перші етапи Кубка світу сезону-2020/21. Як відомо, перша гонка пройде 28 листопада в Контіолахті (Фінляндія).

До стартів готуються 13 спортсменів. У чоловіків – це тернополянин Дмитро Підручний, а також Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Антон Дудченко, Богдан Цимбал і Тарас Лесюк. У жінок – наша Олена Підгрушна, Віта і Валентина Семеренки, Юлія Джима, Дарія Блашко і Катерина Бех.

Через спалах коронавірусу в команді «Б» на зборі у Вуокатті, пропустить перші етапи Анастасія Меркушина. Позитивні тести здали Олександра Меркушина, Руслан Бригадир і Артем Тищенко, а також лікар української команди Богдан Братков. Так, тепер Анастасія і її молодша сестра Олександра Меркушини представляють на змаганнях Закарпатську область, але ж народилися вони в Тернополі, тому продовжуємо слідкувати за їхніми виступами.

Наразі вирішено спостерігати за станом здоров’я та дивитися на можливості Анастасії – це спільне рішення Юрая Санітри і персонального тренера біатлоністки.

«Трохи змінюється кадрова ситуація в жіночій команді в силу обставин, які відбулися в Вуокатті. Після розмови з особистим тренером Анастасії Меркушиної, ми вирішили, що вона буде готуватися до наступних стартів в австрійському Хохфільцені. Тому не стартує з нами в Контіолахті, а готується далі. Нас чекає дуже важка програма – два старти за два дні: індивідуальна гонка, а потім спринт. Тому в цій ситуації, яка складається, краще мати в своєму розпорядженні більше спортсменів. Якщо хтось буде поза змаганнями через епідемію, то необхідно мати запасних біатлоністів», – додав Юрай Санітра.

За результатами минулого сезону Кубка націй Україна на особисті гонки Кубка світу може виставляти по п’ять біатлоністів як у чоловіків, так і в жінок.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*