gazpostach

Конституційний суд перевірить законність нових тарифів2123Верховний суд просить визнати неконституційними укази Порошенка про створення НКРЕКУ.

Верховний суд України просить перевірити Конституційний суд законність рішень НКРЕКУ щодо встановлення житлово-комунальних тарифів, а також указів президента, які регулюють діяльність самої Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

Про це йдеться в переліку конституційних подань на сайті КСУ за 21 червня.

Конституційне подання було внесено Верховним судом на підставі звернень Окружного адміністративного суду Києва та Київського апеляційного адміністративного суду.

У ньому зазначено, що, згідно з Конституцією, президент не має повноважень створювати державні колегіальні органи, які здійснюють державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг і призначати їх керівників.

У зв’язку з цим КСУ розгляне на відповідність Конституції деякі положення закону “Про природні монополії”, “Про електроенергетику”, “Про державне регулювання в сфері комунальних послуг”, “Про питну воду та питне водопостачання”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*