gazpostach

Конкурс-огляд лісництв З метою розвитку та підтримки творчої ініціативи працівників підприємства, що спрямована на збереження, розширення і відтворення лісових багатств та високої ефективності кінцевих результатів лісогосподарської діяльності, відповідно до наказу № 80 від 11 серпня 2020 р. ДП «Кременецьке лісове господарство», відбувся традиційний огляд-конкурс лісництв з питань відтворення лісів, благоустрою садиб-лісництв та оформлення державного лісового фонду.

Одним із основних завдань лісівників є відновлення та вирощування високопродуктивних лісів. Для вирощування лісів потрібно високоякісне насіння та добрий садивний матеріал із покращеними генетичними властивостями.

Під керівництвом т.в.о. директора лісгоспу П.М. Штиника, т.в.о. головного лісничого С.С.Колінчука, провідного інженера з лісових культур П.О.Соломона було проведено огляд загального стану лісництв (благоустрій територій, стан контори), стан посадкового матеріалу в розсадниках та коробах.

При огляді об’єктів відбувалася жвава дискусія та обговорення побачених результатів праці. Лісничі обмінялися своїм досвідом у вирощуванні садивного матеріалу, застосування засобів захисту, стимуляторів росту, впровадження механізації догляду за посівами.

Добрі успіхи у вирощуванні садивного матеріалу показали усі лісництва.

Підбиваючи підсумки огляду т.в.о. директора лісгоспу Павло Штиник відмітив високий рівень у вирощуванні садивного матеріалу, ставленні працівників до своєї роботи, а також наголосив на необхідності впровадження нових технологій, техніки, засобів захисту рослин.

Після підведення підсумків були присвоєні наступні призові місця:

I місце – Суразьке лісництво, лісничий Володимир Ладан;

II місце – Підлісецьке лісництво, лісничий Ігор Романишин;

III місце – Вишнівецьке лісництво, лісничий Андрій Горохівський.

Вітаємо переможців!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*