Повідомити новину

Поширити:

Харчування людини – це основний фактор, який визначає її здоров’я та самопочуття. Ось чому раціон людини має бути корисним, різноманітним, збалансованим, а страви в ньому – свіжими та якісними. І, звичайно ж, смачними, адже не треба бути справжнім гурманом, аби отримати задоволення від майстерно приготовленої їжі.
Аби бути впевненим у якості страв, котрі вживаються вами та вашими близькими, потрібно:
а) готувати їх самому із придбаних у надійних постачальників продуктів, в ідеалі – вирощених власноруч чи відповідальними фермерами без використання хімії;
б) замовляти їх у закладах мережі «Автопорт», які пропонують усім бажаючим легкі сніданки, ситні обіди, корисні перекуси та ланчі за доступною ціною.
Працівники мережі «Автопорт» з радістю візьмуть на себе турботи про ваше здоров’я, готуючи улюблені страви до вашого столу.

Для замовлення переходьте за посиланням: https://dostavka-chachluka.te.ua/ 

 
 
 
Обід, який наповнює силами та енергією 
Обід є важливим прийомом їжі, який аж ніяк не можна пропускати. Він має бути повноцінним та достатньо калорійним, тож найкращим варіантом стане комплекс, котрий складається із:

  • гарячої першої страви, котра чудово впливає на травлення, дає відчуття ситості та комфорту у шлунку;
  • основної страви з гарніром та салатом, яка складається із якісних білків, корисних вуглеводів і клітковини;
  • хліба, без якого важко уявити вживання перших страв і який наповнює тіло силою та бадьорістю;
  • напою, що втамовує спрагу і при цьому не перевантажує організм зайвими цурками. 

Склад та розмір порцій комплексного обіду визначається дієтологами та кухарями на основі рекомендацій та норм. 
Якщо немає змоги чи бажання обідати вдома, то завітайте на комплексний обід у будь-який заклад мережі «Автопорт». Кожного буднього дня тут пропонується нове меню із звичайною та збільшеною порцією, замовити котре можна з 12:00 до 15:00.
Комплексні обіди з доставкою у Тернополі
Погана погода чи настрій, завал на роботі, віддаленість закладу від вашого офісу – це зовсім не причина відмовлятися від повноцінного обіду. Його можна замовити з доставкою і отримати свіжу та гарячу страву якраз тоді, коли організм її потребує!
Мережа закладів харчування «Автопорт» здійснює щоденну доставку комплексних обідів та бізнес-ланчів по офісах м. Тернопіль. Їжа привозиться кур’єрами з 12:00 до 15:00 год. у запакованих лотках та термосумках, завдяки яким зберігається свіжість та температура страв. Окрім офісів, такі гарячі обіди можна замовляти у торгові та навчальні заклади, адже вони завжди будуть доставлені вчасно і при цьому послуга є цілком безкоштовною. 

Чому варто обирати комплексні обіди від «Автопорт»?
У Файному місті є безліч закладів, які пропонують комплексні обіди та бізнес-ланчі, в тому числі і з доставкою. На користь мережі «Автопорт» говорить наступне:

  • різноманітне меню на кожен день, яке складається із поживних та корисних страв;
  • великі порції та чудовий смак кожної страви;
  • використання лише свіжих та якісних інгредієнтів;
  • доступні ціни;
  • надійне пакування обідів, завдяки чому їжа залишається свіжою, гарячою та безпечною;
  • швидка, безкоштовна та завжди вчасна доставка страв по вказаній адресі.

Дозвольте професіоналам попіклуватися про ваше здоров’я та приготувати для вас смачний обід, поки ви будете відпочивати та відновлювати сили! Для замовлення телефонуйте за номерами (098) 777 56 65 та (050) 500 15 30.