22.02.2024 05:24

Повідомити про новину

Поширити:

1905Компанія “Авіка”, пов’язана з нардепом Тетяною Чорновол, відмовляється виконувати вимоги Генштабу ЗСУ, спрямовані на поліпшення харчування військовослужбовців у військових частинах Харківської, Донецької та Луганської областей.

Про це заявив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Володимир Гулевич. За словами Гулевича, міністерством проводиться постійний моніторинг якості харчування військовослужбовців, розроблені та реалізуються плани модернізації солдатських їдальнях.

– Генеральним штабом опрацьована поліпшена типова розкладка продуктів, яка вводиться для всіх військових частин і для всіх суб’єктів господарювання, які повинні її виконувати, тим самим покращуючи харчування, – пояснив Володимир Гулевич. У той же час він підкреслив, що деякі компанії, які забезпечують харчування військовослужбовців, ігнорують вимоги центрального органу військового управління. – Є деякі нарікання на “Авіку”, в тому числі і від Генерального штабу, що вони ігнорують вимоги Генерального штабу, в тому числі і щодо введення типової розкладки продуктів, мотивуючи це тим, що це підвищить вартість харчування, і їм буде матеріально не вигідно, – повідомив Володимир Гулевич. При цьому він уточнив, що вартість послуг “Авіки” є однією з найвищих серед усіх постачальників харчування.

– Якість, яке вона (“Авіка” – Ред.) забезпечує – одне з найбільш високих, – підкреслила нардеп. На її думку, проблеми з харчуванням, про які повідомляють військовослужбовці із зони АТО, часто виникають не з вини даного постачальника, а на нижньому рівні, коли солдати розкрадають продукти і продають їх на базарі за невеликі гроші. У той же час, експерт з проблем національної безпеки Тарас Жовтенко назвав заяву Тетяни Чорновол лобіюванням інтересів “Авіки”, яка почала працювати в Міноборони за міністра Павла Лебедєва, який зараз переховується від українського правосуддя в Криму.

Джерело: fakty.ictv.ua