gazpostach

Кока-кола – не лише напій02084Кока-кола – бренд відомий людям будь-якого віку на всій планеті. Без цього напою не обходиться практично жодна вечірка, дитяче свято. До кока-коли додають лід або лимон, використовують як інгредієнт для різних коктейлів.

Однак відомі й шкідливі властивості цього напою. Він містить багато цукру, штучні інгредієнти. Призводить до порушення процесу обміну речовин з серйозними наслідками. Але все ж люди із задоволенням п’ють колу. Сподіваємося, що нижченаведені способи застосування смачної газованої води змусять багатьох замислитися, чи варто вживати цей продукт, а також допоможуть у господарстві. Отже, кока-кола – це…

…ЗАСІБ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ТУАЛЕТУ

Потрібно просто налити її в унітаз і почекати.  Хімікати, які містяться в кока-колі, роз’їдають все, крім кераміки. Через годину «пройтися» йоржиком, змити і жодних слідів бруду!

…ЗАСІБ ДЛЯ ВИВЕДЕННЯ ПЛЯМ

Навіщо купувати дорогі засоби для виведення плям, якщо є кола. Просто додайте її при пранні, і одяг буде бездоганно чистим. До того ж, завдяки фосфорній кислоті і двоокису вуглецю, які входять до складу напою, мають дезодоруючий ефект.

…ЗАСІБ ДЛЯ МИТТЯ СКЛА

Завдяки лимонній кислоті колу можна використовувати для чищення скла. Вікна та інші скляні поверхні будуть сяяти чистотою. Можливо, від  сьогодні ви не захочете вживати засіб для чищення скла з кубиками льоду.

…ЗАСІБ БОРОТЬБИ З КОМАХАМИ

Так само, як і нам, комахам подобається ця солодка шипучка. Тільки на відміну від нас, варто їм лише її спробувати, як вони відразу ж помирають. Наприклад, якщо полити колою мурашник, то можна знищити все сімейство.

…ФАРБА ДЛЯ ВОЛОССЯ

Перукар пофарбував волосся не в той колір? Не проблема – кола зробить волосся світлішим, результат залежить від кількості змивань. Зауважте, що після цієї процедури варто промити голову шампунем.

…РОЗЧИННИК

Жувальна гумка у волоссі? Не біда, кола легко її розчинить. Просто у кілька етапів змивайте колою волосся і видаліть жуйку.

…ЗНЕБОЛЮЮЧИЙ ЗАСІБ

Якщо вкусила оса або вжалила медуза, хімічні речовини, що містяться в колі, допоможуть за кілька хвилин зменшити біль.

…ЗАСІБ ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ

Залишки їжі на сковороді і на каструлях найкраще видаляти за допомогою коли. Результат такий самий, як і при використанні коли для чищення туалету.

…ЗАСІБ ПРОТИ ІРЖІ

За допомогою кока-коли легко можна видаляти іржу з будь-яких поверхонь.

…ПЕСТИЦИД

В Індії колу з успіхом застосовують як пестицид – це набагато ефективніше і дешевше, ніж використання промислових хімікатів.

…ЗАСІБ ВІД ОБЛЕДЕНІННЯ

Взимку кола допоможе легко позбутися льоду на автомобільному склі. Потрібно просто полити нею поверхню.

…ОЧИСНИК ДЛЯ МЕБЛІВ

Якщо діти розмалювали меблі, просто змочіть ганчірку в кока-колі і протріть поверхню. Потім обов’язково промийте мильною водою, щоб меблі не були липкими.

…ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ ВІД ОЛІЇ

Якщо випадково пролили олію, протріть пляму губкою, змоченою в колі. На якій би поверхні пляма не була – на столі чи підлозі, вона зникне.

…ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ КРОВІ

За допомогою коли можна відмінно вивести плями від крові не тільки на одязі, але і на місці злочину. Нею користуються навіть поліцейські.

КОКА-КОЛА «СЛУЖИТЬ» МИСТЕЦТВУ

Якщо вам подобається вінтаж, можете поекспериментувати наступним чином: змочіть фотографію колою і швидко витріть. Коричневий колір «постарить» знімок.

Дивно, скільки всього можна робити за допомогою коли. Замість того, щоб купувати цілу купу засобів для чищення, можна просто користуватися цим шипучим напоєм. Тільки тепер цілком зрозуміло: пити його не варто.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*