gazpostach

Керівником обласної організації Руху Наливайченка «Справедливість» обрано Петра Мандзія26085У Тернополі відбулася установча конференція нещодавно зареєстрованої в Міністерстві юстиції партії Валентина Наливайченка. Керівником регіональної організації обрали відомого на Тернопіллі громадського діяча і політика Петра Мандзія, його заступником – Андрія Смеречинського.

Боротьба з корупцією, соціальна й історична справедливість – це основні напрямки діяльності громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Про це заявив радник Наливайченка Руслан Колєсніков під час Тернопільської обласної конференції Руху «Справедливість».

«Ми вже пройшли певний шлях: від створення громадської організації «Антикорупційний рух», плідної роботи у цій площині – до створення партії  «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Упродовж нетривалого проміжку часу ми зробили досить багато: підтримали й об’єднали навколо себе воїнів АТО і волонтерів у рамках проекту «Армія Гідності». Наш лідер підписав Меморандум про стратегічну співпрацю з Першим добровольчим мобільним шпиталем ім. Миколи Пирогова, що об’єднує військових медиків і волонтерів. Ми втілюємо в життя План Гідності Валентина Наливайченка, що покликаний підтримати воїнів АТО й членів їхніх родин. Ми, не будучи представниками влади, показуємо і людям, і владі, як системно треба вирішувати нагальні проблеми українців», — зауважив під час виступу заступник керівника громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

І обласній організації Руху Наливайченка вже є про що казати. Адже поки чекали на реєстрацію, не сиділи склавши руки, каже Петро Мандзій. «За короткий час ми організували первинні осередки партії в кожному районному центрі. До роботи залучені громадські активісти. Особливу  увагу приділяємо співпраці з Обласною радою профспілок з питання створення нових робочих місць, офіційного працевлаштування людей і залучення інвестицій у нашу область. Наш Рух єднає тих людей, хто прагне розвитку України на засадах справедливості, чесності й відповідальності», – зауважив новообраний керівник Тернопільської обласної організації громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедлиість».

Завітала до Тернополя і Наталія Бучинська. Народна артистка України, член Політради громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» під час обласної конференції зауважила: 21 рік вона на сцені, ніколи не думала, що піде в політику. Але, каже, події останніх років змусили повірити в те, що якщо ви не займаєтеся політикою, то політика займеться вами.

«У цій країні живе моя дитина. І я не хочу, щоб вона змушена була емігрувати в пошуках кращої долі. Тому я не можу просто стояти осторонь. Ми бачимо, що відбувається в державі, відбувається безбожно, безсоромно. Тому нам треба об’єднуватися, щоб вибратися з тієї безодні несправедливості, корупції, в яку нас загнали наші можновладці. Тому я разом із командою Руху Наливайченка «Справедливість», разом із лідером зроблю все можливе і неможливе для того, щоб ми піднялися з колін!» — сказала під час свого виступу на обласній конференції народна артистка України.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*