gazpostach

Керівник “Креатор-Буду” Ігор Гуда допоміг у придбанні та транспортуванні нової пожежної машини для тернопільських рятувальників26084Завдяки співпраці влади та соціально відповідальних підприємців тернопільські рятувальники мають у своєму автопарку ще один спецавтомобіль – пожежну автодрабину, обладнану на шасі RENAULT Midliner M200. Раніше в автопарку управління ДСНС України у Тернопільській області були дві автодрабини, які випущені ще в радянські часи на базі автомобілів ЗІЛ-131.

Сучасний автомобіль, вважають вогнеборці, врятує не одне людське життя. Начальник управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей зазначив, що характеристики авто, яке є більш досконалим технічно, значно перевищують можливості автодрабин старого взірця. І хоч цей автомобіль не новий – він технічно-справний та добре збережений, а на його спідометрі лише 47 тис. км – що для такої техніки зовсім небагато.

Ключі від автомобіля вручили рятувальникам днями в Тернополі. Як зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, обновку рятувальникам вдалось купити завдяки співпраці влади, директора Міжнародного центру з впровадження програм ЮНЕСКО у Тернопільській області Віталію Семенюку, франко-українській асоціації «Лорейн-Україна» та керівнику будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігорю Гуді. Саме завдяки йому автомобіль вдалося пригнати в Україну, до того він служив французьким вогнеборцям.

За надану матеріальну допомогу в технічному обслуговуванні, страхуванні та транспортуванні автомобіля з Франції в Україну Ігорю Гуді подякували також рятувальники.

— Придбання цього автомобіля має стратегічне значення, адже він допоможе в майбутньому рятувати людські життя. Зараз можна бути спокійнішими і знати, що у разі потреби, пожежники зможуть дістатися до складних місць і для цього в них є усе необхідне. Вважаю, що соціально відповідальні підприємці повинні долучатись до таких важливих для нашого краю речей, а надто тоді, коли йдеться про порятунок життів, — зазначив Ігор Гуда.

Нагадаємо, минулого року з ініціативи Ігоря Гуди було закуплено діагностичне обладнання для онкодиспансеру, де лікують хворих зі всієї Тернопільщини. Тоді компанія “Креатор-Буд” на закупівлю обладнання виділила мільйон гривень.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*