Повідомити новину

Поширити:

292Їх вшанували під час засідання Ради підтримки учасників АТО. Голова обласної державної адміністрації Степан Барна нагородив отців-капеланів відзнакою «За службу Україні», а голова обласної ради Віктор Овчарук – цінними подарунками – годинниками.
– Робота з духовенством та волонтерами – два ключові напрямки нашої діяльності щодо підтримки військових, – констатував Степан Барна. – Роль отців-капеланів важко переоцінити, їхні молитви і підтримка допомагають нашим воїнам вистояти і не зламатися. Сподіваюся, наша співпраця продовжуватиметься і надалі.
Голова обласної ради  Віктор Овчарук зауважив, що капеланство завжди було духовною опорою військовослужбовців, а надто в умовах війни.
293– Духовна підтримка нашим воїнам потрібна на передовій, але так само вона потрібна і в тилу – для тих вояків, які повертаються із зони проведення АТО. Дякую капеланам за їхню роботу, за моральну та духовну підтримку, за розуміння та розраду, за те, що словом Божим, Господніми істинами додають нашим воякам силу, бажання до перемоги та повернення до мирного життя.
За вагомий внесок у розвиток духовності, утвердження принципів християнської моралі в українському суспільстві, відданість капеланському служінню відзнакою «За службу Україні» нагороджено священиків Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Володимира Топоровського та Євгена Влоха, митрофорного протоієрея Тернопільської єпархії УАПЦ Дмитра Лисака, священиків Тернопільської єпархії УПЦ (КП) Богдана Гагавчука і Володимира Андрухіва, намісника Святителя Іоанна Милостивого Загаєцького чоловічого монастиря Тернопільської єпархії УПЦ Ігумена Геронтія (Галія), керуючого обласним об’єднанням Християн Віри Євангельської Віталія Яцюка.
Також згідно з Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі медаллю “За військову службу Україні” нагороджено сержанта Володимира Янігу.