gazpostach

Канал «Україна» готує прем’єру саги про кохання «Чуже життя»9 травня телеканал «Україна» покаже прем’єрну 12-серійну картину «Чуже життя» виробництва компанії Star Media. Події фільму розгортаються протягом драматичних 16 років – з 1939 по 1955 рік. Це сага про кохання чотирьох героїв, яким доведеться зіткнутися з найстрашнішим випробуванням – війною і післявоєнними репресіями.

Головні герої картини – син директора великого заводу Віктор, вихованець дитбудинку Сергій, скромна продавщиця Поліна і яскрава акторка Любов. Їхні долі переплелися для того, щоб проявити кращі і гірші людські риси. Один вижив у концтаборі, але змушений жити під чужим ім’ям. Інший став героєм війни, але змушений брехати своїй дружині, щоб її не втратити. Обом жінкам доводиться приховувати своє минуле кохання, щоб знайти собі місце в сьогоденні.

Головні ролі в картині виконали актори Сергій Стрельников, Олеся Фаттахова, Ілля Малаков і Катерина Астахова.

«Мій персонаж – мажор того часу. Нахабний, самовпевнений. Віктор закоханий і вважає, що якщо є мета, то немає ніяких перешкод. Те, що дівчина не вільна, його абсолютно не стримує», – характеризує свого героя актор Сергій Стрельников.

Також у картині знялися Дмитро Саранськов, Юрій Шликов, Світлана Зельбет, Олег Фомін, Ганна Васильєва, Олександра Польгуй, Людмила Загорська, Оксана Жданова та інші популярні артисти. Зйомки проходили в Києві, Київській і Чернігівській областях і тривали близько півроку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*