gazpostach

Канадські місіонери побували на Борщівщині70009Делегацію з 18 місіонерів в рамках Канадської міжнародної благодійної організації «Челіс» прийняли на Борщівщині з усією українською гостинністю завдяки старанням благодійного фонду «Світ дітей» та  сімей Борщівського району, спонсорованих «Челіс». канадська делегація була.

Гостей зустріли українськими піснею та танцем вокальний колектив «Солоспів» Борщівського агротехнічного коледжу (керівник Ярослав Костюк) та танцювальна група Борщівської школи мистецтв (керівник Ірина Піхлер). Діти, маючи таких чудових спонсорів, вітали канадців англійською мовою.

Також  місіонери побували на спортивному майданчику Борщівського «НВК ЗНЗ I-III ст. №3-гімназія ім.Р.Андріяшика», який збудовано в рамках громадського проекту за фінансової підтримки «Челіс», а також у дитячому відділенні районної лікарні, яке капітально відремонтовано в рамках наступного  громадського проекту за фінансування канадської сторони. Згодом гості відвідали печеру «Кришталеву» в с.Кривче. Побували місіонери і на молитві в соборі Борщівської Ікони Божої Матері (наст. о.Іван Яворський), де зустрілися також із народним депутатом Олегом Барною, головою Борщівської райдержадміністрації Людмилою Юзьків та головою районної ради Іваном Кобилянським.
На завершення програми гості слухали українські народні пісні у виконанні вокального колективу «Більчанки» (керівник – заслужений працівник  культури України Віра Тесля). Канадські місіонери були щиро вражені українською гостинністю, пам’ятками природи й українською піснею. Гості висловили сподівання на подальшу співпрацю в рамках благодійних проектів канадської міжнародної організації «Челіс».
Візит став можливим завдяки організаційній та координаційній роботі директора благодійного фонду «Світ дітей» Любові Цицик та заслуженого  працівника соціальної сфери України, громадського активіста Івана Дудука.

Роман КИРИЛІВ, студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*