28.02.2024 02:17

Повідомити про новину

Поширити:

1603Для протидії корупції в “Укзалізниці” її новий керівник Войцех Бальчун намагатиметься створити всередині компанії прозорі процедури.
Про це він заявив в інтерв’ю “Укрінформу”.
“Я не гратимуся у прокурора, а намагатимуся створити фундамент під добре організовану компанію, яка діятиме у відповідності до певних відкритих процедур. Саме ці процедури викликатимуть зміни. Якщо я почну бігати із сокирою і кидатимуся на кожний випадок (корупції. – Ред.), то ми не зробимо жодних змін. Нам необхідно здійснювати системні зміни. В результаті ці зміни самі ліквідовуватимуть схильність до корупції, адже ризики будуть дуже високими через серйозні наслідки цих дій”, – сказав він.
За словами Бальчуна, з іншого боку, зміни робитимуть реальними певні процеси, що будуть зменшувати простір для корупційних дій.
“Звичайно, що кожний конкретний випадок корупції, який з’являтиметься, перевірятиметься відповідними структурами в компанії, і не лише в ній. Утім, я концентруватимуся на формуванні здорового фундаменту для функціонування фірми у майбутньому”, – наголосив він.