gazpostach

Кабмін дозволив торгувати без касових апаратів підприємцям з обігом до 500 тис. грн210948Кабінет міністрів підвищив поріг продажу без касових апаратів (РРО) з 75-200 тис. грн до 250-500 тис. грн залежно від організаційної форми та умов діяльності структурних підрозділів підприємств.

Про це заявив перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову, пише УНІАН.

“Прийняття проекту постанови сприятиме усуненню конфліктних ситуацій між контролюючими органами і суб’єктами господарювання, спрощенню здійснення розрахункових операцій і скороченню витрат суб’єктів господарювання від продажу товарів і надання послуг у невказаних обсягах”, – зазначив Кубів.

При цьому використання РРО стане обов’язковим для підприємств, що займаються реалізацією підакцизних товарів, надають побутові послуги, послуги носильників з додаванням багажу на вокзалах і в портах, а також підприємств, які реалізують квитки державних лотерей.

У той же час, постанову прийнято з умовою її доопрацювання у триденний строк, що виключить необхідність використання РРО для підприємств, які займаються ремонтом взуття, трикотажних виробів, прибиранням квартир, доглядом за хворими людьми без використання найманих робітників.

Згідно з постановою, використання РРО є обов’язковим для підприємств, річний дохід яких перевищує 1 млн грн.

Як повідомлялося, з 1 липня 2015 року вимога щодо обов’язкового застосування РРО поширюється на платників єдиного податку третьої групи, а з 1 січня 2016 року зазначена вимога поширюється також на підприємців – платників єдиного податку другої групи.

1 липня 2015 року Рада ухвалила закон “Про внесення змін до закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг” щодо зниження фіскального навантаження на суб’єктів господарювання при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*