gazpostach

Юнацький табір відвідали гості з Австралії21006Не лише діти з Тернопілля, а й гості з-за кордону взяли участь в юнацькому таборі «Червона калина» Тернопільського осередку СУМ в Україні. Він діяв з 6 по 12 липня у селі Гутисько Бережанського району за сприяння відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації.

Упродовж тижня діти дізнавалися цікаві факти з історії січового стрілецтва, змагалися у спритності та фізичній вправності під час теренових ігор, мандрували у довколишні села, відпочивали й оздоровлювалися.

Загалом участь у таборі взяли 30 осіб з Тернопільського осередку. Також 8 липня прибули гості з осередку Джілонг, що поблизу Мельбурна, й розповіли про діяльність СУМу в Австралії та навчили українських дітей грати в австралійський футбол.

Окрім кількох гутірок на історичну тематику, учасники табору займалися «ручною працею», орієнтувалися на місцевості, брали участь у спортивних та мистецьких іграх. Також діти вирушали у дві піші мандрівки в околицях Гутиська та сусідніх сіл.

Діяла відкрита фотовиставка стрілецьких світлин «Героям Лисоні – вдячна Батьківщина!».

«Табір «Червона калина» — це окрема ланка у виховній системі Тернопільського СУМу. Щотижня діти займаються на тематичних сходинах і вирушають у мандрівки. Табір є підсумком річної програми та нагодою спільно прожити певний відрізок часу поза домом», — зазначив комендант табору Віталій Дзюбак.

До слова, захід було присвячено 100-літтю бою українських січових стрільців на горі Лисоня та значною мірою орієнтовано на історію УСС. Назва, емблема, тематика й програма табору нерозривно пов’язані з діяльністю Українських січових стрільців, які проходили бойовий вишкіл та воювали з ворогом на цій історичній Бережанській землі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*