gazpostach

Європа молитиметься за УкраїнуНа Тернопільщину з’їдуться керівники 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи

20-21 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбудеться зустріч представників 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи.

Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) запрошує вірних долучитися до молитовних заходів і через посередництво Зарваницької Матері Божої отримати благословення.

− Кожного року ректори європейських Марійських центрів збираються в одній із країн, щоб пізнати її релігійні традиції, культуру, церковне мистецтво, аби потім у своїх країнах розповідати про побачене і пережите. Цього року Зарваниця має честь приймати представників Марійських центрів із Франції, Польщі, Ірландії, Словаччини, Угорщини, Англії, Румунії, Швейцарії та Латвії, − повідомив владика.

Така подія відбувається вперше в Україні і має важливе значення для Церкви і народу, адже у спільній молитві за Україну поєднаються представники усієї Європи. Повернувшись додому, вони будуть не тільки розповідати про побачене, а й у кожному Марійському центрі молитимуться до Пресвятої Богородиці за Україну.

Духовенство запрошує на спільну молитву до Зарваниці ввечері 20 вересня, в Навечір’я Різдва Пресвятої Богородиці на Архієрейську Божественну Літургію (початок о 19 год. 30 хв.) і в празник Різдва – 21 вересня о 9 год. на Архієрейську Божественну Літургію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*