gazpostach

Якщо ви закінчили навчання…23321«Протягом якого терміну та в якій сумі зможу отримувати виплату допомоги з безробіття, якщо ніколи не працювала і, можливо, зареєструюсь як безробітна у центрі зайнятості тільки після закінчення професійно-технічного училища?»  

Оксана Дмитрів (Тернопіль).

Відповідає провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Людмила Діденко: 

– Відповідно до порядку надання допомоги з безробіття, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, а також молоді, яка закінчила або припинила навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах та потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце, надається допомога з безробіття тривалістю 180 календарних днів протягом двох років з дня її призначення в мінімальному розмірі. Він встановлюється правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Обов’язкова умова – необхідно бути зареєстрованим в установленому порядку як безробітний. Мінімальний розмір допомоги з безробіття для зазначеної категорії осіб становить 544 гривні.

Ігор ГРИНЧИШИН, студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*