gazpostach

Якою буде осінь300002Вересень очікується сухим і теплим, в жовтні задощить, а зиму зустрінемо з морозами і снігом

Перший день осені і одночасно перший навчальний день обіцяє порадувати ясною і по-літньому теплою погодою по всій території України – від 22° С на півночі і до 27° С в більшій частині країни. Однак, як розповів “Сегодня” заступник голови Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко, після 1 вересня розпочнеться зниження температури, характерне для вересня – синоптики обіцяють близько 16° С.

з 20-х чисел вересня температура протримається на позначці від +12 до +14. Дощів теж буде небагато – всього по 3-4 дощові дні в першій і в другій декадах місяця.

Дещо інший прогноз дають погодні інтернет-ресурси. Наприклад, згідно з Gismeteo.ua, спекотна погода, аж до + 24-25 протримається до 10 вересня і лише потім знизиться до + 19-20. Таке ж тепло очікується не тільки в центрі країни, а й на заході України.

А ось жовтень буде прохолоднішим – температура повітря коливатиметься в діапазоні + 3-13, при цьому будуть регулярні, через день-два, дощі. А наприкінці місяця, орієнтовно 27-28 числа, Леонід Горбань прогнозує навіть дощ зі снігом і перші заморозки до двох градусів нижче нуля. Але протримається негода недовго і вже в останніх числах місяця настане відлига до +3° С.

Останній місяць осені почнеться з вогкості і прохолоди. Згідно з прогнозом, стовпчик термометра не підніметься вище + 7-8° С. У другій декаді листопада до України прийдуть заморозки до -3° С, але з 13 до 17-го потеплішає до +5. Починаючи з 18 листопада країну почнуть заливати дощі з мокрим снігом і очікуються заморозки до -3° С.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*