gazpostach

Які продукти можуть врятувати ваше життя1401Високий темп життя сучасної людини диктує нам свої умови. Нам часто просто не вистачає часу на приготування корисних страв — адже набагато простіше, наприклад, обійтися тим же фаст-фудом. Чи це корисно?

Між тим на світі існує величезна кількість смачної, корисної і цілком доступної їжі, яка може не тільки нагодувати, але й захистити організм від багатьох небезпечних хвороб. Перед вами кілька прикладів найпростіших типів їжі, здатної врятувати людині не тільки час, але і життя.

Квасоля

Дослідження показали, що звичайна квасоля (при регулярному вживанні) цілком може продовжити людське життя. Крім того, Американський інститут з вивчення онкологічних захворювань навіть випустив брошуру, яка закликає додавати невелику частину бобових до кожного прийому їжі: з’ясувалося, що це сприяє затримці розвитку ракових клітин.

Ожина

Ожина захищає печінку і мозок, а також сприяє зміцненню імунної системи. Ці ягоди багаті на антиоксиданти — тобто, затримують старіння шкіри і всього тіла.

Червона капуста

Як кажучи, будь-які хрестоцвіті людині корисні. Однак, саме червона капуста містить унікальне поєднання — сульфофаран. Онкологи декількох країн стверджують, що це з’єднання цілком може перешкодити виникненню ракових клітин.

Гриби

У грибах містяться унікальні поживні речовини, в тому числі амінокислота під назвою ерготіонеїн, що збільшує термін життя клітин. Гриби — єдине у світі природне джерело ерготіонеїна.

Лляне насіння

І ще один продукт, рекомендований Американською асоціацією охорони здоров’я як протираковий. У лляному насінні містяться лігнани, природні антиоксиданти.

Горіхи

Медики з Китаю запевняють, що кожна людина повинна включити в свій раціон звичайні волоські горіхи. Антиоксиданти і омега-3 жирні кислоти, які в них містяться, знижують ризик інсульту і знижують ризик розвитку ракових клітин.

Куркума

Ця спеція містить пігмент під назвою куркумін. Він грає важливу роль у запобіганні виникненню ракових клітин, хвороби легенів і навіть хвороби мозку. Деякі лікарі рекомендують пацієнтам споживати куркуму після складних операцій — крім усього іншого, вона має ще і відновні властивості.

Чай

Зелений та білий чай — потенційно захищають людське тіло від деяких серйозних захворювань. Крім того, зелений чай може знизити кров’яний тиск, рівень холестерину і жиру в організмі. Щоправда, лікарі рекомендують чай не заварювати, а жувати свіже листя, або додавати його в смузі.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*