gazpostach

Які “сюрпризи” чекають тернопільських абітурієнтів на ЗНО-201723097Для випускників загальноосвітніх шкіл 2017-го року підготували ряд нововведень. Зокрема абітурієнти матимуть особистий електронний кабінет, де зможуть сформувати алгоритм подачі заяв ще до початку вступної кампанії. Також відома дата зовнішнього незалежного оцінювання-2017, основна сесія розпочнеться 23 травня і завершиться 16 червня.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 до 17  березня, вносити зміни можна до 31 березня.

«Загалом реєстрація буде відбуватися за аналогією до минулого року. Абітурієнти реєструватимуться будь-де: дома або в школі.  На інформаційних сторінках учасників розмістять запрошення-перепустки. Першим відбудеться тестування з української мови та літератури – 23 травня. Далі заплановані тестування з іноземних мов. А останнім предметом буде хімія, тестування заплановане на 16 червня. Оприлюднення результатів тестування відбудеться у три етапи – це 15, 19, 23 червня на персональних сторінках абітурієнтів», – розповідає заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

При вступі у вищі навчальні заклади прийматимуть сертифікати ЗНО 2016-го та 2017-го років. Передбачається одна хвиля вступу. А вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть прохідний бал сертифікатів. Однак невтішною новиною абітурієнтів є скорочення державних місць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*