gazpostach

Яке «Файне місто» цьогоріч?140010Тернопіль зустрічав перших поціновувачів музичного фестивалю дощем.  Відчайдухи з різних міст України ще з середи почали з’їжджатись на територію аеропорту «Тернопіль», не зважаючи на вибрики погоди.

Тернополянин Юрій розповів: «Цієї події я чекав одразу після закінчення минулорічного фестивалю, на котрому опинився випадково. Квиток на нього став частиною подарунку від друзів на моє вісімнадцятиріччя».

Цього року вхід на фестиваль також платний. Тому, аби  побувати на «території вільних людей» протягом 2-4 днів, потрібно було заплатити не малі гроші. (Чотириденний квиток – 660 грн.; триденний – 600 грн.; дводенний – 540 грн.).
Ось як цю ситуацію прокоментував ще один студент: «Я вважаю, що ціни цілком нормальні, адже на сценах будуть виступати більше 100 гуртів. Звичайно, протягом чотирьох днів гроші будуть потрібні ще й на їжу, напої та інше, але воно того варте!»

Довгоочікувана подія літа зібрала меломанів не тільки з різних міст та областей України, а й прийняла гостей з-за кордону. Фестиваль об’єднав тисячі різних людей.

«Аж не віриться, що все минуло так швидко. Думаю, ніхто не хоче звідси їхати. Вже всі настільки звикли до цих сцен, життя в наметах і гучної музики. Ми стали однією величезною фестивальною родиною», – зауважив харків’янин Олег.

«Файне місто» – шалені 4 дня музики, розваг та безперервного відпочинку! З цього фестивалю просто бомбезно розпочалось моє  літо 2016, – поділилася враженнями Мар’яна з Києва. – Це ж лише перший фестиваль, далі ще й інші міста, а вже стільки емоцій – це було справді круто! Тепер я просто з нетерпінням буду чекати наступних фестів в Тернополі».

Ольга ПРИСЯЖНЮК, студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*