Повідомити новину

Поширити:

2239Хто не любить свіжі або консервовані хрусткі огірочки? Напевно, жодне застілля не обходиться без цієї смакоти. І погодьтеся, що немає нічого кращого, ніж огірки, вирощені власноруч.
Їх вирощування, зазвичай, вимагає відносного простору на грядці. Але ж великою земельною ділянкою може похвалитися далеко не кожен господар, а особливо дачник. Тому пропонуємо вам спосіб  вирощування огірків, який допоможе отримати з одного квадратного метра грунту більше 1000 плодів! Отже…

  1. Візьміть мішки зі щільного поліетилену або з-під цукру, обсягом 70 літрів. Всипте у них шарами землю і гній. Мішок поставте вертикально, бажано в невеликому заглибленні.
  2. Всередину кожного мішка вставте двометрову дерев’яну палицю. На верх палиці прибийте цвях і прив’яжіть в’язки для майбутніх огірків. У кожен мішок потрібно вставити по 3 пластикові трубки з маленькими дірками по всій довжині. Вони необхідні для поливу.
  3. 3 насінини садимо між трубками, а решту – в шаховому порядку в бічних розрізах у мішку. Розрізи роблять у вигляді трикутника, відгинають і туди садять насіння. На кожен мішок потрібно приблизно по 15 насінин.
  4. Поливайте землю через пластикові трубочки. Робити це потрібно щодня, якщо літо спекотне. Якщо прохолодне, тоді рідше.
  5. Коли з’являться 5-7 листочків, підв’яжіть їх до палиці.
  6. Найкраще садити різні сорти огірків. Це дозволить збирати урожай аж до заморозків.

За тим же принципом можна використовувати і старі діряві бочки. І не тільки для огірків.