05.02.2023 13:13

Повідомити про новину

Поширити:

0008Понад 30 тонн продуктів отримали бійці з Тернопільщини, що служать в зоні проведення антитерористичної операції.
Спільну допомогу для бійців з Тернопільщини зібрали депутати-аграрії обласної ради з фракції «Блок Петра Порошенка», тернопільські медики та місцева організація Товариства Червоного Хреста.
Передали вантаж голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна разом із головою обласної ради Віктором Овчаруком та начальником управління ДСНС у Тернопільській області Віктором Маслеєм, котрі супроводжували вантажний автомобіль на Донбас.
У зоні АТО вони відвідали бійців 44-ї бригади Збройних сил України, З’єднаного загону національної поліції, батальйону «Тернопіль» і передали допомогу.
– Ми привезли продукти, що довго зберігаються й не потребують для цього особливих умов. Це — овочі, цукор, крупи, соління. Також передали інструменти, побутові речі та медикаменти, – зазначив Степан Барна. – Крім цього, ми хотіли поспілкуватися з бійцями, аби почути, що їм потрібно й чим область може допомогти.
Як поінформував керівник краю, у зоні АТО перебувають 2,5 тисячі бійців 44-ої артилерійської бригади,  військовослужбовці батальйону «Тернопіль» і 50 осіб зведеного загону міліції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.