gazpostach

Із «Козою» до Буцнева та Острова408Туристична ініціатива «Коза плей» розпочинає новий сезон мандрівок вихідного дня. Пропонуємо 17 квітня помандрувати з нами до Буцнева та Острова Тернопільського району.

Під час вилазки дослідимо творчість митця-бурлаки, письменника Корнила Устияновича. Про нього розкаже історик Сергій Ткачов. А розповідати є про що: і про те, що художник — зачинатель українського живопису в Галичині, і про те, що, коли йому був 51 рік, мешканка Зборова народила йому сина. Про Корнила Устияновича як майстра церковного монументального малярства найліпше розповість його стінопис у церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Буцневі, котрий оглянемо під час мандрівки, та іконостас у церкві с. Острів.

Оглянемо також церкву Святих Петра і Павла, костел за проектом Захаревича і залишки маєтку Баворовських.

Інша атракція дня — архітектурна — дев’ятиарковий кам’яний залізничний віадук, збудований 1897 року та відновлений у 1928–1930 роках.

Закупимося смаколиками у «Магадані», пройдемо повз Космічний будинок, сили наберемося з Острівського джерела.

Поїздку завершимо обідом на березі Серету. За сприятливої погоди проведемо обряд ініціації в орден графа Баворовського.

Зустрічаємося о 8.45 біля головного входу залізничного вокзалу. Беріть із собою канапки. А на свіжому повітрі готуватимемо запашний трав’яний чай та кулешу.

Анна ЗОЛОТНЮК

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*