gazpostach

Із Богом у серці й думками про Батьківщину Громада Настасова відсвяткувала 25-літній ювілей незалежності України

Велике позитивне піднесення, викликане відзначенням Дня незалежності України взяло гору над складними економічними й соціальними проблемами у суспільстві. Це означає, що нація готова усіма доступними методами боронити свою Вітчизну.

А ще цими днями шанують тих, хто зі зброєю в руках протистоїть ворогові на східних рубежах. Водночас люди все більше довіряють тим, хто створює робочі місця, ростить хліб, дбає про соціальний розвиток села.

Це було особливо помітно учора в Настасові, де мешканці села, воїни АТО і волонтери, працівники компанії «Агропродсервіс» були учасниками святої Літургії у храмі Вознесіння Господнього, яка завершилася величавим співом «Многая літа…» за незалежну Україну, за честь, за славу, за народ.

Відтак святкування продовжили біля символічної могили борців за волю України. На пам’ятних плитах викарбувані імена учасників національно-визвольних змагань, уродженців Настасова, і встановлено пам’ятний знак на честь Героїв Небесної сотні. Під час ювілейних урочин пошанували земляків, які серед перших у добровольчих батальйонах стали на захист Батьківщини. Серед них –  і Олег Пиндус, який отримав важке поранення і до цього часу носить під серцем ворожий осколок. Усі вони відзначені територіальною громадою, а керівник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський, який зворушливо привітав усіх присутніх з ювілеєм держави, вручив кожному з них вітальні адреси й матеріальну допомогу.

«Нехай свято незалежності України, – наголосив Іван Адамович, – вселяє у кожного з нас гордість за великий український народ, об’єднує всіх українців навколо держави, жовто-блакитного прапора й тризуба».

Особливої емоційності святу надали виступи дитячих і дорослих творчих колективів, зокрема, глибоко вразили поетичні рядки у виконанні учениці місцевої школи Євгенії Кулян і бардівські патріотичні пісні студента Тернопільського музичного училища Ігоря Гуцайлюка.

Високий рівень ювілейних фестин став можливим завдяки спільній праці духівників храму – отців Михайла і Романа, а також сільського голови Миколи Злонкевича, депутата Тернопільської районної ради Дарії Блащак, керівництва компанії «Агропродсервіс» і сільського мистецького активу.

Андрій ДНІСТРЯНЕЦЬ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*